E-shop

dotsport.sk

Dotsport špecialista na Salewu

penzion strachan

bachledka

dinda

turistická obuv Salewa

penzion strachan

NOVINKY

arr3Akčná vodotesná kamera BenQPredstavujeme akčnú full HD kameru pre outdoorové zážitky BenQ SP2. Medzinárodne uznávaný... arr3Potrebujete nakúpiť výstroj do vašej požičovne?Plánujete kupovať lyžiarku výstroj do vašej požičovne alebo do školy pre žiakov? Bližšie info na...

TOVAR V AKCII

naša cena 95,00 EUR
naša cena 110,00 EUR
naša cena 128,00 EUR

KONTAKTY

AKF s.r.o.
Rozkvet 2012/32, 017 01 Považská Bystrica
Prevádzka: Rozkvet 2012/32,01701 Považská Bystrica
tel: 0905678894
fax: 042/4361464
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 11,00 EUR
naša cena 12,00 EUR

Prípadné návrhy na vylepšenie našej strány smerujte prosím na obchod@profiski.sk
Akčná vodotesná kamera BenQ

BenQPredstavujeme akčnú full HD kameru pre outdoorové zážitky BenQ SP2.


Medzinárodne uznávaný poskytovateľ inovácii v oblasti digitálneho štýlu BenQ ohlásil uvedenie novej Full HD 1080p akčnej kamery s modelovým označením SP2 s exkluzívnymi hodinkami, ktoré majú diaľkové ovládanie so živým zobrazením.
Táto športová akčná kamera nabitá funkciami, ako je mimoriadne kvalitný záznam videa v rozlíšení 1080p pri 60 sn./s, funkciou fotografovania v režime Time-lapse, nadštandardnou životnosťou batérie, pripojením Wi-Fi a vysoko odolným vodotesným puzdrom kategórie IPX8, je ideálna na snímanie dych berúcich okamihov z prostredia adrenalínom napumpovaných akčných športov či vzrušujúcich dobrodružstiev v prírode, ktoré v okamihu premieňa na večné zážitky.

Model SP2 sa od konkurenčných akčných kamier odlišuje práve hodinkami s diaľkovým ovládaním a režimom Live-View, ktoré tvoria súčasť dodávky produktu. Tieto hodinky sú úžasné na bezproblémové a ničím nerušené ovládanie kamery, vďaka ktorému majú používatelia úplnú a presnú kontrolu na tým, čo kamera sníma, pričom príslušné zábery je možné zaznamenať jednoduchým kliknutím na ovládači alebo prostredníctvom video záznamu vo vysokom rozlíšení 1080p pri 60 sn./s – už žiadne premeškané okamihy a skalopevná istota, že pri každom prehrávaní si svoje zážitky vychutnáte presne v podobe, v akej ich máte vryté v pamäti.

Outdoorových nadšencov a milovníkov prírody nepochybne poteší funkcia Time-Lapse modelu SP2, ktorá umožňuje poľahky rozpovedať pútavé príbehy o všetkých vašich kúzelných objavoch. Používatelia majú možnosť snímať premenu objektu, scény alebo udalosti v čase, ako napr. pohyb oblakov, západy slnka, či kvitnutie kvetov, v intervale jednej snímky za každých 1/3/5/10/30/60 sekúnd a automaticky ich ukladať v podobe Full HD videozáznamu, ktorý je možné spätne prehrať v priebehu niekoľkých sekúnd. Nevyžadujú sa žiadne úpravy v post-produkcii.

Ďalšou funkciou, ktorá dokonale vystihuje kameru ideálnu na cesty, je neprerušované fotografovanie a záznam videa. Akčná kamera SP2 je vybavená 2260 mAh batériou, vďaka ktorej používateľom prináša dvojnásobnú výdrž v porovnaní s bežnou kamerou – znamená to až 3 hodiny alebo 460 záberov nepretržitého fotografického vyžitia.

Medzi ďalšie pozoruhodné funkcie modelu SP2 patrí mobilná aplikácia na prevzatie s názvom „BenQ Action Cam APP“ na okamžité zobrazenie snímok a ich kontrolu na mobilných zariadeniach, Wi-Fi pripojenie na podporu diaľkového záznamu a preberania z prostredia aplikácie a vodotesné puzdro kategórie IPX8, ktoré umožňuje ponárať sa s modelom SP2 až do hĺbky 60 m. Model SP2 sa dodáva aj so bohatou paletou príslušenstva, ktoré ďalej prehlbuje výsledný zážitok používateľa. Zhrnuté a podčiarknuté, táto akčná kamera je dokonalou voľbou pre tých, ktorí chcú mať možnosť zachytiť každý jedinečný okamih svojho života bez rozdielu.

Kúpiť

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MGM1NWVlYW