E-shop

dotsport.sk

Dotsport špecialista na Salewu

penzion strachan

bachledka

dinda

turistická obuv Salewa

penzion strachan

NOVINKY

arr3Akčná vodotesná kamera BenQPredstavujeme akčnú full HD kameru pre outdoorové zážitky BenQ SP2. Medzinárodne uznávaný... arr3Potrebujete nakúpiť výstroj do vašej požičovne?Plánujete kupovať lyžiarku výstroj do vašej požičovne alebo do školy pre žiakov? Bližšie info na...

TOVAR V AKCII

naša cena 125,00 EUR
naša cena 115,00 EUR
naša cena 125,00 EUR
naša cena 189,00 EUR

KONTAKTY

AKF s.r.o.
Rozkvet 2012/32, 017 01 Považská Bystrica
Prevádzka: Rozkvet 2012/32,01701 Považská Bystrica
tel: 0905678894
fax: 042/4361464
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,00 EUR
naša cena 11,00 EUR

Prípadné návrhy na vylepšenie našej strány smerujte prosím na obchod@profiski.sk» Servis lyží
Servis lyží

Pre tých, ktorí si chcú servisovať svoje lyže je možnosť využitia našich služieb v oblasti servisu a údržby lyží. Lyže, či už boli kúpené u nás alebo nie, servisujeme strojovo. Pre tých ktorí sú zaťažení na ručný servis máme tu aj možnosť ručného individuálneho servisu.

Možnosti ako si dať lyže zoservisovať sú nasledovné:

1, Vaše lyže prinesiete k nám na predajňu kde ich preberieme a po dohode navrhneme variantu sevisu vhodnú pre váš typ a spôsob jazdy, samozrejme pri zohľadnení kvalitatívnej kategórie lyží.

2, Objednáte mailom alebo telefonicky servis lyží na doručenie kurierom. Táto možnosť je hlavne pre zákazníkov, ktorí nie sú z okolia Považskej Bystrice a prebieha nasledovne. Službu si objednáte na obchod@profiski.sk alebo na tel. čísle 0905678894. Nachystáte lyže, najlepšie zabaliť do stretch folie, následne ich vyzdvihne náš kuriér. Po zoservisovaní lyží vám prídu na vami uvedenú adresu. Cena za poslanie a prijatie kurierom je 0,- Euro. Typ servisu a doba dodania je upresňovaná v maily, zväčša je to od 3-6 dní aj s dobou prepravy k nám a od nás.

Typy servisu:

1, MALÝ SERVIS - naostrenie hrán a navoskovanie za tepla. Robí sa väčšinou niekoľkokrát do roka aby sa udržali hrany stále ostré. Tento typ servisu neobzahuje zalievanie rýh na sklznici.
CENA: 15,- Euro

2. VEĽKÝ SERVIS - naostrenie hrán, zaliatie rýh na sklznici, navoskovanie za tepla a pri niektorých typoch lyží (kde je to vhodné) aj tuning hrán.
CENA: 25,- €
pri objednaní servisu priamo na predjani -20% zľava, to je 20,-€
individuálne úkony ako sú montáz viazania (nové lyže kúpené u nás je grátis), oprava sklnice lepením, a  
podobné sa cena určuje individuálne podľa zložitosti a časovej náročnosti úkonu.

 

Pri servise pristupujeme k lyžiam s rešpektom a dbáme na to, aby úbytky na materiály (hrany a sklznica) boli čo najmenšie. Zároveň by som však rád zdôraznil, že je lepšie dávať lyže na servis pravidelnejšie ako raz za 2 roky alebo niektorí aj dlhšie. Pri pravidelnom servise nie je potrebné uberať z materiálu lyže veľa a zároveň si lyže priebežne udržujete v dobrom stave, čo prispieva k lepšej pohode a istote pri jazde a to hlavne na ľade.

Spádová oblasť servis lyží Trenčín, Ilava, Dubnica, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Kohútka, Mariková, Púchov, Rajec


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MDNhYjk0Nz