E-shop

dotsport.sk

Dotsport špecialista na Salewu

penzion strachan

bachledka

dinda

turistická obuv Salewa

penzion strachan

NOVINKY

arr3Akčná vodotesná kamera BenQPredstavujeme akčnú full HD kameru pre outdoorové zážitky BenQ SP2. Medzinárodne uznávaný... arr3Potrebujete nakúpiť výstroj do vašej požičovne?Plánujete kupovať lyžiarku výstroj do vašej požičovne alebo do školy pre žiakov? Bližšie info na...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

AKF s.r.o.
Rozkvet 2012/32, 017 01 Považská Bystrica
Prevádzka: Rozkvet 2012/32,01701 Považská Bystrica
tel: 0905678894
fax: 042/4361464
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 11,00 EUR
naša cena 12,00 EUR

Prípadné návrhy na vylepšenie našej strány smerujte prosím na obchod@profiski.sk» Ochrana osobných údajov
Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Plne rešpektujeme súkromie svojich zákazníkov, avšak pre vybavene bjednávky potrebujeme niektoré osobné údaje ktoré  budú použité výlučne pre zaslanie objednaného tovaru a pre komunikáciu so zákazníkom . V prípade, že nechcete, aby boli Vaše osobné údaje uložené v našej databáze, môžete si tovar objednať telfonicky prípadne uveďte v "poznámke k objednávke" žiadosť o ich vymazanie ihneď po jej vybavení.

Prevádzkovateľ intenetového obchodu www.progress-sk.sk týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými rgstráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu, nakladá v zmysle "Zákona č. 428/2002 Z.. o ochrane osobných údajov."

Z vyššie uvedeného zákona plynie i povinnosť neposkytnutia získaných údajov tretej stane. Výimkou je , pri výbre spôsobu doručenia tovaru prepavnou službou, poskytnutie nevyhnute potrebných údajov externéu dopravcovi za úlo doručenia zásielky.

Podľa §20 ods.3 vyšie uvedeného zákona  prevázkovateľom internetového obchodu www.profiski.sk súčasne sa zaväzuje,  že na prianie zákazníka, vymaže neodkadne jeho obné údaj databázy iternetového  obchodu.

Pevádzkovateľ internetového ochchodu si vyhrazuje právo odstúpiť od záruky bezpečného zaobchádzania s osobnými údajmi zákazníkov v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom - hackerom. V takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

MWRhMDNlN