E-shop

dotsport.sk

Dotsport špecialista na Salewu

penzion strachan

bachledka

dinda

turistická obuv Salewa

penzion strachan

NOVINKY

arr3Akčná vodotesná kamera BenQPredstavujeme akčnú full HD kameru pre outdoorové zážitky BenQ SP2. Medzinárodne uznávaný... arr3Potrebujete nakúpiť výstroj do vašej požičovne?Plánujete kupovať lyžiarku výstroj do vašej požičovne alebo do školy pre žiakov? Bližšie info na...

TOVAR V AKCII

naša cena 135,00 EUR
naša cena 145,00 EUR
naša cena 125,00 EUR
naša cena 163,00 EUR

KONTAKTY

AKF s.r.o.
Rozkvet 2012/32, 017 01 Považská Bystrica
Prevádzka: Rozkvet 2012/32,01701 Považská Bystrica
tel: 0905678894
fax: 042/4361464
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 11,00 EUR
naša cena 12,00 EUR

Prípadné návrhy na vylepšenie našej strány smerujte prosím na obchod@profiski.skPartneri
Naši Partneri.

Napriek tomu, že našou hlavnou činnosťou je predaj lyží na našom e-shope www.profiski.sk a na našej maloobchodnej predajni, nie je to naša jediná činnosť.

Okrem predaja lyžý a lyžiarskeho vybavenia ponúkame aj veľkoobchodný predaj lyží a vybavenia pre obchody, požičovne a rôzne organizácia, ako sú školy, centrá voľného času, domovy a podobne.

Spolupracujeme však aj s inými obchodmi ponúkajúcimi podobný sortiment. Medzi hlavných partnerov patrí www.dotsport.sk. Tento eshop je zameraný na vybavenie športovými doplnkami a špecializuje sa na turistickú obuv, stany, doplnky do prírody v lete. V zimnom období tvorí hlavné portfólio zimné obečenie a oblečenie pre lyžiarov, termoprádlo, nové lyže rossignol a pod.
Internetový obchod dotsport.sk ponúka okrem lyží aj letné outdoorové vybavenie a inline. Plánuje sa rozrastať, podľa možnosti aj na český trh. Podobné produkty ako na našej stránke nájdete na www.dotsport.sk v sekcií lyže.

Ďaľším obchodom, s ktorým úzko spolupracujeme je www.progress-sk.sk, ktorý je výhradným dovozcom termoprádla PROGRESS na Slovensko. Niektoré výrobky značky Progress ponúkame aj na našich stránkach. Do pozornosti by som dal hlavne kukly a mikiny TECNOSTRETCH z ktorých je najviac predávaná mikina Slovakia.

Spolupráca s cestovnou a teambuildingovou agentúrou FatraSki trvá už niekoľko rokov.

Wellness penzion STRACHAN spolu s ostatnými zariadeniami STRACHAN Group ako sú STRACHANOVKA a Penzion DINDA sú neoddeliteľnou súčasťou a pomocou pri prezentácií našich produktov. SKIcentrum STRACHAN nám vždy vychádza v ústrety pri testovaní lyží, aby sme tak mohli poskytnúť našim zákazníkom to najlepšie odborné poradenstvo. Autodoprava STRACHAN pre nás už roky zabezpečuje celý import zo zahraničia.

Medzi významných partnerov patria také značky ako sú: Atomic, Blizzard, Rossignol, Head, Tyrolia, Stockli, Elan, Fischer, Botas, Sporten, Holmenkol, Snoli a mnohé ďalšie.

YzlkNmZhNj