E-shop

dotsport.sk

Dotsport špecialista na Salewu

penzion strachan

bachledka

dinda

turistická obuv Salewa

penzion strachan


Úvod »» Rossignol attraxion 3S, 162 cm


        

Rossignol attraxion 3S, 162 cm

 

Produkt je vypredaný, alternatíva nižšie...

bežná cena: 175,00 EUR

naša cena: 155,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Číslo produktu: 13090223

Alternatívny produkt nájdete TU.

Rossignol Attraxion 3S Echo sú všestranné ženské lyže na upravené trate pre pokročilé a stredne pokročilé lyžiarky. Sú vybavené sendvičovou konštrukciou, tradičným priehybom a Oversize technológiou, poskytujú dobrý grip na hrane a stabilitu v oblúkoch. Attraxion 3S Echo konštrukcia využíva menej oleja a lepidla, aby sa minimalizoval negatívny vplyv na životné prostredie. Prírodné ľanové vlákna nahrádzajú syntetické materiály a jadro je z ľahkého topoľového dreva z trvalo udržateľných lesov. 90% Upravené svahy / 10% Neupravené svahy.

Women Fit : Podložka je mierne vzadu zdvihnutá a montážny bod je posunutý viac dopredu, to poskytuje prirodzenejšiu polohu na lyžiach a zjednodušuje ovládanie lyží  
POWER TURN rocker 0% / camber 100% - Rossignol Power Turn je skonštruovaný so 100% tradičným priehybom lyže pod viazaním, tzv. high camber. High camber pod viazaním dodáva lyžiam silu, energiu a výborný grip na hrane v oblúku na upravenej piste. 100% priehyb lyže po celej jej dĺžke pod tlakom akumuluje energiu a pri uvoľnení v poslednej fáze oblúku exploduje a zvýši tak rýchlosť lyžiara.  
OVERSIZE tvar vykrojenia - Oversize prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť.  
Systém - XELIUM W: Nový systém Xelium je o 700g ľahší ako tradičné viazanie. Lyžiari môžu teraz dosiahnuť pokrok s bezpečným vysoko výkonnxy systémom, bez toho aby ich obmedzovala vysoká hmotnosť viazania. Montáž a nastavenie viazania nevyžaduje žiadne náradie. Nastavenie je jednoduché a rýchle a vyžaduje len malú dávku námahy, čo predurčuje tento systém aj do požičovní. Vzhľad viazania je koordinovaný s dizajnom lyží. Použité materiály sú pevné a majú dlhú životnosť. Systém Xelium je šetrný k životnému prostrediu: celkový vplyv na životné prostredie sa znížil o 35% v porovnaní so životným cyklom tradičného viazania. Ročná produkcia nového systému Xelium redukuje emisie CO2 o 34%, čo je ekvivalent 200 ciest autom okolo sveta.  
IPS Concave - Štruktúra tvaru sústredí materiál na hrany po celej dĺžke lyže, zaručuje torznú tuhosť a prenos síl priamo na hrany, čím tak poskytuje lepšie držanie oblúku. Vyhĺbenie v strede lyže redukuje jej váhu.  
Konštrukcia - Minicap Sendwich - Konštrukcia s vysokou životnosťou, ktorá obsahuje drevené jadro, 30stupňov naklonené bočné steny, vrstvy zo skelného vlákna a high-tech materiály.  
Jadro lyže - drevo + sklenené vlákno  
Vystuženie: ľanové vlákno

Dĺžka lyže 162 cm
Šírka lyže 121*72*100
Rádius lyže 15 m
Viazanie Rossignol saphir 110
Hrany 90%

Lyže sú po servise a vo veľmi dobrom stave. Celkovo boli len pár krát použité a to len v sezóne 2012/13.

 

K lyžiam doporučujeme kúpiť univerzálny vosk holmenkol natural wax fluid, na všetky teploty s jednoduchou aplikáciou.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YmMwOTI